Katalog produktów

Aktualności

Impakt dystrybutorem projektorów Aiptek

14 cze 2017

Oferta Impaktu właśnie poszerzyła się o kolejną cenną markę: firmę Aiptek.

Aiptek to lider innowacyjnych rozwiązań na rynku projektorów. Producent nie ogranicza się do zwykłych rzutników, skupiając się na nietypowych urządzeniach, takich jak projektory mobilne czy pico-projektory o kieszonkowych rozmiarach.  

Genesis partnerem technologicznym Pompa Team

7 cze 2017

Popularny producent sprzętu gamingowego właśnie rozpoczął współpracę z jedną z najbardziej znanych i prężnie działających ekip e-sportowych w Polsce, jaką jest bez wątpienia Pompa Team. 

Wkrótce poznamy skład nowej drużyny Genesis w CS:GO

19 maj 2017

Wielkimi krokami zbliża się finał Akademii Genesis – akcji mającej na celu wyłonienie utalentowanych graczy w Counter-Strike: Global Offensive. Czy powstały w ten sposób Team Genesis zawojuje polską i światową scenę CS:GO?  

Nowa marka gamingowa Fury debiutuje na rynku

7 maj 2017

Producenci sprzętu często zapominają o zwykłych gracz, którzy niekoniecznie mają ochotę przeznaczyć ostatnie zaskórniaki na drogi sprzęt. Zupełnie inną filozofię przyjęła debiutująca na rynku marka Fury.

Granie jako element popkultury, czyli dlaczego Genesis pojawi się na Comic Conie

27 kwi 2017

Znany producent sprzętu gamingowego Genesis właśnie zapowiedział swoją obecność na mających się odbyć się w Bukareszcie targach Comic Con w Bukareszcie. Jakie atrakcje tym razem przygotowała ekipa Genesis dla swoich fanów?

Harmonogram pracy Impakt w weekend majowy

26 kwi 2017

W związku ze zbliżającymi się obchodami świąt państwowych od 1 do 3 maja, pragniemy poinformować Państwa jak będzie w tym okresie działać spółka Impkat S.A.

Impakt nominowany w plebiscycie CRN

23 kwi 2017

Firma IMPAKT S.A. została nominowana w tegorocznym plebiscycie CRN Polska do nagród w kategoriach:  „Dystrybutor Roku 2016”, „Dyrektor sprzedaży u dystrybutora 2016” oraz „Handlowiec Roku 2016”. Zapraszamy do głosowania!

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

13 kwi 2017

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym partnerom biznesowym, klientom i przyjaciołom udanego, rodzinnego świętowania. Niech ten czas upłynie na spotkaniach w gronie najbliższych osób, a wszystkie codzienne troski odejdą w zapomnienie. 

Impakt wyłącznym dystrybutorem marki Thrustmaster

30 mar 2017

Od marca br. Impakt ma wyłączność na dystrybuowanie na terenie Polski produktów marki Thrustmaster – największego na świecie producenta high-endowych kierownic do gier. 

Jednak wysokiej jakości kierownice dla graczy to nie jedyne dostępne produkty, bowiem w ofercie wspomnianej firmy – a co za tym idzie także i Impaktu – są joysticki, gamepady, słuchawki czy akcesoria do symulatorów.

Impakt wspiera rozwiązania dla szkół

22 mar 2017

KASSK, czyli Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych, zyskała właśnie Partnera Strategicznego w postaci spółki Impakt S.A. Dlaczego jednak wspomniana impreza jest tak ważna dla branży elektronicznej?