Katalog produktów

Aktualności

Impakt uczestniczy w MiŚOT MEETING!

4 paź 2017

W przedostatni weekend października odbędzie się MiŚOT MEETING – ważna konferencja małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Jest to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów, integracji i zapoznania się z ofertą firmy Impakt.

Prezentujemy funkcjonalne technologie na Projekt BMS

26 wrz 2017

Pod koniec października rusza pierwsza edycja Projektu BMS. Wydarzenie to jest połączeniem biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Impakt wykorzysta tę okazję i zaprezentuje kolejne praktyczne rozwiązania.

Genesis na Poznań Game Arena zapewni uczestnikom moc atrakcji!

22 wrz 2017

Wizyta gwiazd, premiery nowych produktów, turnieje, konkursy, a nawet warsztaty z trenerem CS:GO – tak prezentuje się tegoroczny plan atrakcji Genesis na Poznań Game Arena.

Impakt: kolejna inwestycja zakończona

19 wrz 2017

Z radością informujemy, że zakończyliśmy budowę nowego magazynu i uzyskaliśmy pozwolenia na użytkowanie hali! Nowo powstały magazyn przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia.

Impakt na SPIN 2017 w Zakopanem

11 wrz 2017

Pod koniec września odbędzie się 15. edycja SPIN - Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Jako czołowy polski dystrybutor związany z branżą elektroniczną szykujemy silną reprezentację na tę imprezę!

PowerWalker prezentuje nowości na targach ENERGETAB 2017

7 wrz 2017

Rusza 30. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB. Wśród wystawców pojawi się m.in. znany producent zasilaczy awaryjnych PowerWalker.

Genesis na Gamescom 2017

16 sie 2017

W każdym roku tysiące miłośników wirtualnej rozrywki gromadzi się co roku w Kolonii chcąc zobaczyć, w jakie tytuły przyjdzie im zagrać w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas tegorocznej edycji Gamescomu także i producenci sprzętu zaprezentują swoją ofertę. Wśród wystawiających się marek nie zabraknie Genesisa który zamierza przedstawić dotychczasowe produkty, w tym swoją nową myszkę Krypton 700.

Genesis wspiera Unicorns Female

1 sie 2017

Genesis wspiera Unicorns Female

Znany producent sprzętu gamingowego Genesis właśnie został partnerem technologicznym Unicorns Female - jednej z najlepszych żeńskich ekip na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. 

Nowy soft od Mionixa zmierzy aktywność myszy

3 lip 2017

Razem z premierą kolorowych wersji myszki Castor, szwedzki producent przygotował także nowy soft do swoich produktów. Prócz standardowych, charakterystycznych dla zaawansowanego oprogramowania funkcji, takich jak zmiana poziomu DPI czy częstotliwości próbkowania, Mionix przygotował kilka zmian. Dzięki wprowadzonemu niedawno oprogramowaniu, użytkownik może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, takich jak:   

 

Impakt na Dzikim Zachodzie!

27 cze 2017

W tym roku obchodzimy 20-lecie naszej działalności. Zamiast jednak świętować w ciszy, chcemy, by jak najwięcej osób bawiło się razem z nami. Dlatego też w ostatnią sobotę czerwca zorganizowaliśmy wielki Piknik Rodzinny.