Katalog produktów

Aktualności

Genesis wspiera Unicorns Female

1 sie 2017

Genesis wspiera Unicorns Female

Znany producent sprzętu gamingowego Genesis właśnie został partnerem technologicznym Unicorns Female - jednej z najlepszych żeńskich ekip na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. 

Nowy soft od Mionixa zmierzy aktywność myszy

3 lip 2017

Razem z premierą kolorowych wersji myszki Castor, szwedzki producent przygotował także nowy soft do swoich produktów. 

Prócz standardowych, charakterystycznych dla zaawansowanego oprogramowania funkcji, takich jak zmiana poziomu DPI czy częstotliwości próbkowania, Mionix przygotował kilka zmian. Dzięki wprowadzonemu niedawno oprogramowaniu, użytkownik może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, takich jak:   

 

Impakt na Dzikim Zachodzie!

27 cze 2017

W tym roku obchodzimy 20-lecie naszej działalności. Zamiast jednak świętować w ciszy, chcemy, by jak najwięcej osób bawiło się razem z nami. Dlatego też w ostatnią sobotę czerwca zorganizowaliśmy wielki Piknik Rodzinny.

Jesteśmy z wami już 20 lat!

23 cze 2017

Zaczynaliśmy jako niewielka firma, dystrybuująca programy użytkowe, edukacyjne i gry komputerowe. Jednak upór, kreatywność i profesjonalne podejście do każdego klienta pozwoliły nam rozwinąć się i zyskać pozycję jednego z największych dystrybutorów w branży IT. 

Impakt dystrybutorem projektorów Aiptek

14 cze 2017

Oferta Impaktu właśnie poszerzyła się o kolejną cenną markę: firmę Aiptek.

Aiptek to lider innowacyjnych rozwiązań na rynku projektorów. Producent nie ogranicza się do zwykłych rzutników, skupiając się na nietypowych urządzeniach, takich jak projektory mobilne czy pico-projektory o kieszonkowych rozmiarach.  

Genesis partnerem technologicznym Pompa Team

7 cze 2017

Popularny producent sprzętu gamingowego właśnie rozpoczął współpracę z jedną z najbardziej znanych i prężnie działających ekip e-sportowych w Polsce, jaką jest bez wątpienia Pompa Team. 

Wkrótce poznamy skład nowej drużyny Genesis w CS:GO

19 maj 2017

Wielkimi krokami zbliża się finał Akademii Genesis – akcji mającej na celu wyłonienie utalentowanych graczy w Counter-Strike: Global Offensive. Czy powstały w ten sposób Team Genesis zawojuje polską i światową scenę CS:GO?  

Nowa marka gamingowa Fury debiutuje na rynku

7 maj 2017

Producenci sprzętu często zapominają o zwykłych gracz, którzy niekoniecznie mają ochotę przeznaczyć ostatnie zaskórniaki na drogi sprzęt. Zupełnie inną filozofię przyjęła debiutująca na rynku marka Fury.

Granie jako element popkultury, czyli dlaczego Genesis pojawi się na Comic Conie

27 kwi 2017

Znany producent sprzętu gamingowego Genesis właśnie zapowiedział swoją obecność na mających się odbyć się w Bukareszcie targach Comic Con w Bukareszcie. Jakie atrakcje tym razem przygotowała ekipa Genesis dla swoich fanów?

Harmonogram pracy Impakt w weekend majowy

26 kwi 2017

W związku ze zbliżającymi się obchodami świąt państwowych od 1 do 3 maja, pragniemy poinformować Państwa jak będzie w tym okresie działać spółka Impkat S.A.