Katalog produktów

O produktach

Krypton 800: zaawansowana mysz gamingowa

29 wrz 2017

Tym razem popularny producent sprzętu gamingowego przygotował mysz dla najbardziej wymagających graczy - Krypton 800. Przemyślana budowa i wyposażenie produktu sprawiają, że stanie się on jedną z najciekawszych myszek na rynku.

Xenon 400: niezmordowana mysz od Genesis

22 wrz 2017

Genesis wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami dla graczy. Tym razem ofertę gamingowych myszy rozszerzono o kolejny niezawodny model - mysz Xenon 400. Dedykowane oprogramowanie, precyzyjny sesnor optyczny i wytrzymałe przełączniki, to tylko niektóre z jej zalet.

Seria VFI RMG PF1 od PowerWalker poprawia bezpieczeństwo urządzeń

18 wrz 2017

Producent zasilaczy awaryjnych PowerWalker znów zaskakuje nowymi rozwiązaniami dla biznesu i instytucji publicznych. Mowa tu o UPS-ach z serii VFI RMG PF1.

Thor 300 pełnowymiarowy mechanik od Genesis

24 sie 2017

Genesis już wcześniej wypuścił klawiaturę mechaniczną Thor 300 TKL bez panelu numerycznego. Tym razem przyszedł czas na debiut pełnowymiarowej wersji mechanika. Klawiatura Genesis jest do kupienia w dwóch wersjach, wyposażonych w przełączniki red lub blue.

Plecak gamingowy od Genesis

14 sie 2017

Wrzucenie laptopa do zwykłej torby jest bardzo ryzykowne – ta nie gwarantuje bowiem odpowiedniego zabezpieczenia urządzenia. Dlatego Genesis przygotował specjalny plecak Pallad 500, przeznaczony do przenoszenia różnego typu sprzętów.  

RX85 teraz ze switchami Red i Blue

11 sie 2017

Klawiatura mechaniczna RX85 w nowej odsłonie! Klawiatura RX85 swój debiut miała w zeszłym roku – wtedy też na rynek trafiła wersja z przełącznikami Kailh Brown. Teraz Genesis postanowił dać graczom dodatkowy wybór w postaci swojego sztandarowego mechanika ze switchami Kailh Red i Kailh Blue.

PowerWalker: jeszcze lepsza ochrona urządzeń elektrycznych

15 lip 2017

PowerWalker, popularny producentów UPS-ów właśnie poszerzył swoją ofertę o nowe produkty. Wśród nich znalazły się przeznaczone do użytku komercyjnego zasilacze awaryjne z serii VFI CG PF1.

Od Stereo po Virtual 7.1, czyli Genesis atakuje z nowymi modelami słuchawek

6 lip 2017

Znany producent sprzętu gamingowego postanowił z impetem zaatakować rynek słuchawek dla graczy. Genesis w odstępie kilku tygodni wypuści bowiem kilka modeli nausznych zestawów, tak, by zapewnić graczom szeroki wybór.

Pierwsza turniejowa klawiatura od Genesis

22 cze 2017

Popularny producent sprzętu gamingowego przygotował coś dla osób, które często zabierają swój sprzęt na turnieje czy do znajomych: klawiaturę Thor 300 TKL.

Krypton 700 - nowy gamingowy gryzoń od Genesis

4 cze 2017

Popularny producent sprzętu gamingowego Genesis nie zwalnia tempa i w krótkim okresie prezentuje kolejną mysz z podświetleniem RGB: Krypton 700.