Katalog produktów

O produktach

Krypton 700 - nowy gamingowy gryzoń od Genesis

4 cze 2017

Popularny producent sprzętu gamingowego Genesis nie zwalnia tempa i w krótkim okresie prezentuje kolejną mysz z podświetleniem RGB: Krypton 700. 

Gryzonia wyposażono w precyzyjny sensor optyczny PMW 3310, zapewniający możliwość ustawienia maksymalnej wartości czułości myszki do 7200 DPI. Dodatkowo przy pomocy przycisków pod scrollem  gracz może szybko ustawić czułość na jeden z pięciu dostępnych poziomów.  

Zalman prezentuje podstawkę chłodzącą dla gamingowych laptopów

31 maj 2017

Coraz modniejsze wśród graczy gamingowe laptopy potrzebują naprawdę sprawnej podstawki chłodzącej. Zalman twierdzi, że do okiełznania ciepła generowanego przez potężny komputer przenośny doskonale będzie się nadawać model ZM-NC11. 

Dobrze im w czerni, czyli fotele Genesis w nowym kolorze

28 maj 2017

Prócz wygody i funkcjonalności, bardzo istotnym elementem fotela dla gracza jest jego kolor – gracze nie są bowiem grupą ludzi, którym w zakresie wyglądu sprzętu wszystko jedno. Dlatego też Genesis wprowadza nowe warianty kolorystyczne wśród swoich foteli. 

Asustor: nowy dysk sieciowy NAS do użytku domowego

17 maj 2017

AS6302T może z powodzeniem pełnić rolę centrum domowej rozrywki. Urządzenie Asustora posiada wbudowany silnik graficzny, wspierający standardy kompresji HEVC i VP9, które mają zwiększyć efektywność działania multimediów i obrazu o nawet 30%. Do tego dochodzi też technologia dual-channel, pozwalająca otrzymać płynny obraz w jakości 4K, czy wejście HDMI 2.0, które również znacząco wpływa na jakość wyświetlanych filmów.  

Genesis ujawnia podświetlaną podkładkę Boron 700

4 maj 2017

Producent sprzętu gamingowego Genesis swoją solidną pozycję wypracował m.in. dzięki takim produktom, jak popularna wśród graczy podkładka M12. Teraz producent postanowił pójść o krok dalej i wypuścił na rynek podświetlanego mouse pada Boron 700.

Gembird: jak zapewnić sobie skuteczny monitoring?

27 kwi 2017

Przy monitoringu różnych pomieszczeń statyczna kamera coraz częściej nie spełnia swojej roli. Gembird zapewnia, że w przypadku obrotowej kamery ICAM-WRHD-01 ma być zupełnie inaczej.

Nowa wodoodporna klawiatura membranowa od Genesis

24 kwi 2017

Wiele firm nastawia się na produkcję klawiatur mechanicznych, a nawet jeśli przygotują już membranową, jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Genesis twierdzi, że ich podejście jest zupełnie inne, a dowodem na to ma być Rhod 400.

Nowa myszka od Genesis z topowym sensorem optycznym

11 kwi 2017

Genesis nie zwalnia w tym roku tempa i po debiucie kilku już urządzeń, tym razem producent postanowił wprowadzić sprzęt dla bardziej wymagających graczy, czyli myszkę Krypton 500.

Budżetowa klawiatura do pracy od Zalmana

29 mar 2017

Klawiatura przeznaczona do pracy i codziennej obsługi komputera musi być przede wszystkim wygodna, cicha i funkcjonalna. Zdaniem Zalmana, taka właśnie jest ZM-K350M.

ASUSTOR - NAS dopasowany do potrzeb

28 mar 2017

Nowy serwer NAS AS6212RD od firmy ASUSTOR dostępny tylko w ofercie IMPAKT. 

Firma ASUSTOR Inc., wiodący innowator i dostawca rozwiązań sieciowych pamięci masowych, które tradycyjnie zapewniają użytkownikom ogromną wszechstronność i możliwość zwiększenia funkcjonalności przy zachowaniu prostego i intuicyjnego interfejsu graficznego, wprowadził na rynek serwerów NAS nowy model swojego produktu dostępnego w ofercie: AS6212RD