Katalog produktów

Nagrody i wyróżnienia

 

Impakt S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa, która każdego roku zdobywa nowe rynki, zarówno w Polsce jak i za granicą. Lata wytrwałej pracy zaowocowały setkami zadowolonych kontrahentów. Ambitny rozwój, innowacyjność i dbałość o klientów sprawiły, że Impakt S.A. jest systematycznie nagradzany i wyróżniany w biznesowych rankingach. Wśród wyróżnień znalazły się między innymi prestiżowe Diamenty Forbesa, czy nadawane przez czasopismo „Puls Biznesu” Gazele Biznesu, które przyznano nam aż ośmiokrotnie!

O nagrodach:

- Diamenty Forbesa to ranking, który wyróżnia przedsiębiorców z sukcesami, innowatorów. Ta inicjatywa dodatkowo pobudza przedsiębiorczość, a dla ludzi sukcesu jest okazją, aby się poznać. Diamenty to wreszcie tysiące historii o zarabianiu pieniędzy - to tylko niektóre opinie o rankingu magazynu "Forbes".

Forbes

- Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Puls Biznesu

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK