Product catalouge

Munchkin w ofercie Impakt!

Created: Nov 18, 2019

Munchkin to Amerykańska firma założona w 1991 roku przez kreatywnego właściciela z talentem do innowacji - Stevena Dunn.

Jako lider branży z akcesoriami dziecięcymi w USA - Munchkin posiada w swojej ofercie produkty do użytku codziennego m.in. kubki, butelki, naczynia, sztućce, akcesoria do kąpieli, higieny i podróży oraz wiele innych. Dodatkowo producent nie zapomina o aspekcie edukacyjnym w swoim portfolio. Główna siedziba firmy mieści się w Los Angeles, jednak swoje biura posiada także w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Australii.

Munchkin przywiązuje dużą uwagę do detali i jakości wykonania swoich produktów.  Producent zaskakuje przede wszystkim ponadprzeciętną kreatywnością, czego dowodem jest aż 225 patentów. Rozwiązania te codziennie ułatwiają życie rodzicom na całym świecie, wspomagając tym samym opiekę nad dziećmi.

Niektóre z patentów Munchkin:

Click Lock pozwala na szczelne zamknięcie kubka poprzez schowanie słomki zapobiegając jakimkolwiek wyciekom. Oprócz tego ochrania słomkę przed wszelkimi zabrudzeniami i bakteriami na przykład w czasie podróży.
Przykład produktu z Click Lock

Miracle® 360° umożliwia picie z każdej krawędzi kubka, który automatycznie zamyka się, gdy dziecko przestanie pić. Zwiększa to komfort i swobodę samego picia jednocześnie zapobiegając rozlewaniu się napoju.
Przykład produktu z Miracle® 360°


White Hot chroni dzieci przed oparzeniem zmieniając kolor paska na biały, gdy posiłek i talerzyk lub łyżeczka są zbyt gorące. Tę samą technologię można znaleźć również w zabawkach do kąpieli, które także pełnią formę ochrony przed zbyt wysoką temperatury.
Przykład produktu z Whitehot


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy Munchkin na naszej stronie pod poniższym linkiem:

Sprawdź Produkty Munchkin w Impakt!

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK