Katalog produktów

Audictus Mover

Data dodania: 19 lut 2019

Trzymanie wszystkich ubrań w jednej komorze to spore ryzyko: przecież używane w czasie treningu buty mogą na tyle pobrudzić koszulkę lub spodnie, że później ciężko będzie je doprać. Dlatego w Mover znajduje się dedykowana kieszeń na obuwie. Co ważne, wspomniana kieszeń jest wentylowana.

Wszystko na swoje miejsce

Wnętrze Mover jest nie tylko pojemne, ale też ułatwia utrzymanie porządku w środku. Odzież, ręcznik i inne akcesoria można schować w głównej komorze, natomiast dokumenty, słuchawki czy drobne przedmioty bez problemu zmieszczą się w dodatkowej, podłużnej kieszeni umieszczonej na przodzie torby. Wewnątrz jest też mniejsza, zapinana na zamek przegródka dedykowana na słuchawki lub inne drobne akcesoria.

Na każdą pogodę

Torba powinna służyć właścicielowi nie tylko w czasie dobrej pogody, ale przede wszystkim, gdy z nieba leje się deszcz. Żeby trzymana w środku odzież i akcesoria nie przemokły, spód Mover chroni nie tylko wodoodporna tkanina, ale również trzy gumowe nóżki. Mover jest przy tym niezwykle wytrzymała, co jest zasługą zastosowania przy jej produkcji mocnego poliestru.

Bez twardego lądowania

Nieważne, czy ktoś korzysta z niej przed i po treningu lub w czasie podróży, użytkownik po prostu nie chce myśleć o tym, czy torba zerwie się pod wpływem zbyt dużego ciężaru. Dlatego Mover może pochwalić się m.in. metalowymi uchwytami do paska na ramię. Zresztą sam pasek ma służyć także zwiększeniu komfortu z użytkowania, dlatego w każdej chwili można go skrócić lub wydłużyć, albo w ogóle odpiąć i skorzystać z wygodnej rączki.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK