Katalog produktów

Genesis: Helium 700BT - bezprzewodowe głośniki 2+1

Data dodania: 20 lis 2018

Helium 700BT  to nowe głośniki, które łączą agresywną, gamingową stylistykę, dużą moc i brak zbędnych kabli.


Nowy system dźwiękowy designem nawiązuje wyraźnie do urządzeń gamingowych, chociaż jego zastosowania mogą być wielorakie. Zwłaszcza rozstawienie zestawu Helium 700BT w pomieszczeniu jest szczególnie łatwe, a ilość kabli została ograniczona do niezbędnego minimum.


Producent wyposażył niskotonowy głośnik w przetwornik 5,25 cala, a satelity w przetworniki 3 calowe. Dzięki zastosowaniu drewnianej obudowy Helium 700BT mają generować czyste i naturalne brzmienie. Łączna moc zestawu wynosi 60 W. Dodatkowo na subwooferze użytkownik ma do dyspozycji pokrętło regulacji głośności oraz tonów wysokich i niskich.


Głośniki Helium 700BT łączą się z komputerem, telefonem lub tabletem za pomocą Bluetooth 4.0. Urządzenie oferuje również czytnik kart pamięci SD i port USB, do którego można podłączyć np. pendrive’a z muzyką. Dodatkowym atutem jest także pilot, pozwalający na sterowanie parametrami głośników.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK