Product catalouge

IMPAKT NOMINOWANY NA DYSTRYBUTORA ROKU 2018

Created: Apr 10, 2019

Z dumą informujemy, że IMPAKT S.A został nominowany przez redakcje CRN Polska na dystrybutora roku 2018!
W plebiscycie CRN ogromne znaczenie mają głosy czytelników, co sprawia, że cieszymy się jeszcze bardziej z wyróżnienia, jakim jest nominacja spółki Impakt oraz marki będącej częścią oferty:

- Kategoria: Dystrybutor roku 2018- Impakt

- Kategoria: Producent Systemów zasilania i klimatyzacji 2018- Power Walker


Dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w głosowaniu (szczegóły poniżej) i zachęcić do oddania na nas swojego głosu.


O plebiscycie

CRN Polska to branżowy, profesjonalny miesięcznik typu B2B przeznaczony dla firm IT: resellerów, VAR-ów oraz integratorów jest publikacją opiniotwórczą i doradczą, zajmująca się bieżącą analizą rynkowych trendów, a jednocześnie opisująca kluczowe wydarzenia dla branży. Redakcja CRN Polska publikuje także kwartalnik „Vademecum VAR-ów i integratorów” dedykowany integratorom zaawansowanych rozwiązań IT. Plebiscyt CRN Polska organizowany jest od 1998 r. Jego celem jest wyróżnienie osób i firm mających największy wpływ na kanał dystrybucyjny polskiej branży IT.

Przy oddaniu głosu w tegorocznym plebiscycie zyskują Państwo możliwość wygrania atrakcyjnych nagród m.in. Notebook, bon wakacyjny i inne.


Głosowanie trwa do 06.05.2019r.!


JAK ZAGŁOSOWAĆ?

- Wejdź na stronę CRN.

- Zaloguj się lub zarejestruj.

- Zagłosuj na wybranych kandydatów w poszczególnych kategoriach.

- Odpowiedz na pytanie konkursowe.

- Wyślij formularz.


Link: https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/glosowanie-w-plebiscycie-crn-polska

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK