Katalog produktów

Jesteśmy z wami już 20 lat!

Data dodania: 23 cze 2017

Zaczynaliśmy jako niewielka firma, dystrybuująca programy użytkowe, edukacyjne i gry komputerowe. Jednak upór, kreatywność i profesjonalne podejście do każdego klienta pozwoliły nam rozwinąć się i zyskać pozycję jednego z największych dystrybutorów w branży IT. 

Dziś siedziba Impaktu mieści się w nowoczesnym biurowcu, połączonym z centrum magazynowo-logistycznym. Znacznie też poszerzyliśmy pole naszych działań i zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją peryferii, akcesoriów i podzespołów komputerowych, rozwiązań sieciowych, elektroniki użytkowej czy akcesoriów dla graczy.

To jednak nie koniec. Mamy jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, dlatego nadal zamierzamy ciężko pracować nad dalszym rozwojem i proponowaniem naszym klientom jeszcze lepszych rozwiązań. Przyjęte przez nas motto „idziemy w tym samym kierunku” obowiązuje w całej mocy.  

Dziękujemy Wam za zaufanie. Wierzymy, że przed nami kolejne lata wspólnego odnoszenia sukcesów. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK