Product catalouge

Natec: uniwersalne powerbanki z USB typu C

Created: Mar 13, 2019

Trzy nowe modele powerbanków: Compact 5K, Compact 10K oraz Slim 10K łączy wspólny interfejs, w tym uniwersalny port USB typu C. Można wykorzystać go na dwa sposoby - zarówno jako wyjście, jak i jako wejście. Tym samym użytkownik korzystający wyłącznie z urządzeń z interfejsem typu C nie musi zabierać w podróż osobnego przewodu tylko do ładowania powerbanku - naładuje go np. za pomocą ładowarki telefonu.

Natec Compact 5K to powerbank o pojemności 5000 mAh, dostatecznie pojemny by naładować 1,5 razy przeciętny smartfon. Posiada ochronę przed przeciążeniem i zwarciem, a system inteligentnego ładowania dopasowuje natężenie prądu do podłączonego urządzenia. Do ładowania samego powerbanku możemy użyć kabli o końcówkach MicroUSB lub USB typu C. To ostatnie pełni też rolę wyjścia, podobnie jak dwa pełnowymiarowe porty USB typu A, z których jedno posiada wyższy amperaż (2,4 A), co pozwala na szybsze ładowanie.

Dwukrotnie bardziej pojemny model Compact 10K może pochwalić się identycznym zestawem gniazd. Jest przy tym oczywiście nieco większy od modelu Compact 5K, co wynika z konieczności zastosowania przez producenta bardziej pojemnych modułów.

Wyraźnie cieńszy, ale też nieco dłuższy od Compact 10K jest model Slim 10K. Pojemność i interfejsy pozostają wprawdzie te same co w wyżej opisanym modelu, ale kształt uległ pewnemu przeobrażeniu. Model Slim 10K lepiej dopasuje się np. do wąskich kieszeni eleganckich toreb na laptopy lub damskich torebek.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK