Product catalouge

Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz

Created: Nov 5, 2018

Marka Natec, producent elektroniki biurowej i użytkowej, od pewnego czasu wypuszcza na rynek limitowane edycje podkładek pod mysz. Wcześniej mogliśmy zobaczyć propozycje z rozpisanymi niedzielami wolnymi od handlu utrzymaną w klimacie PRL oraz dwie podkładki z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tym razem polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi.


Nowe podkładki nawiązują do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz do setnej rocznicy zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Na powierzchni podkładek możemy zatem zobaczyć motywy obecnej Warszawy zestawione z bitewną ilustracją polskich ułanów oraz flagę powstańczą symbolizującą Powstanie Wielkopolskie.


Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów, jak również do każdego kto chciałby w nietypowy sposób uczcić ten ważny dla Polski rok.
Podkładki poza wartością okolicznościową i kolekcjonerską charakteryzują się również dobrymi właściwościami użytkowymi znanymi z innych podkładek oferowanych przez Natec.

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK