Katalog produktów

Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz

Data dodania: 5 lis 2018

Marka Natec, producent elektroniki biurowej i użytkowej, od pewnego czasu wypuszcza na rynek limitowane edycje podkładek pod mysz. Wcześniej mogliśmy zobaczyć propozycje z rozpisanymi niedzielami wolnymi od handlu utrzymaną w klimacie PRL oraz dwie podkładki z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tym razem polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi.


Nowe podkładki nawiązują do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz do setnej rocznicy zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Na powierzchni podkładek możemy zatem zobaczyć motywy obecnej Warszawy zestawione z bitewną ilustracją polskich ułanów oraz flagę powstańczą symbolizującą Powstanie Wielkopolskie.


Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów, jak również do każdego kto chciałby w nietypowy sposób uczcić ten ważny dla Polski rok.
Podkładki poza wartością okolicznościową i kolekcjonerską charakteryzują się również dobrymi właściwościami użytkowymi znanymi z innych podkładek oferowanych przez Natec.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK