Katalog produktów

Nowa, kosmicznie inspirująca podkładka Universe od Natec

Data dodania: 23 paź 2018

Natec odpowiada na potrzeby konsumentów i zaskakuje nowościami, wśród których znalazła się rewelacyjna podkładka pod mysz Natec Universe - kolejna z kolekcji funkcjonalnych podkładek o niezwykłych wzorach, będących zawsze na czasie. Dla astronomów, astronautów, a może nawet dla romantyków i marzycieli. Natec Universe to idealna podkładka pod mysz dla wszystkich, którzy kochają patrzeć na nocne niebo.


Głównym wyróżnikiem Natec Universe jest unikatowy nadruk pokazujący gwiazdy i konstelacje na półkuli północnej i południowej w każdym momencie roku. Na podkładce nie zabrakło również wizualizacji Układu Słonecznego oraz Drogi Mlecznej. Dodatkowo na Natec Universe znalazły się przydatne astronomiczne dane: najjaśniejsze i najbliższe gwiazdy i galaktyki, jednostki astronomiczne oraz dane dotyczące Mlecznej Drogi. Dzięki temu podkładka nie tylko ułatwia posługiwanie się myszką, ale także pomaga w pracy, nauce czy zabawie.


Dzięki dużemu rozmiarowi (800x400mm) na podkładce zmieści się nie tylko mysz, ale również klawiatura. Podkładka zabezpiecza blat biurka przed uszkodzeniami, a za sprawą doskonałej jakości wykonania służyć będzie użytkownikowi przez długi czas.


Wierzchnia warstwa wykonana z wodoodpornej tkaniny zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy optycznej i laserowej oraz redukuje tarcia o powierzchnię. Podkładka wyposażona jest również w antypoślizgową warstwę na spodzie, która zapobiega przesuwaniu się produktu. Obszyte krawędzie podkładki zabezpieczają ją przed zniszczeniem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK