Katalog produktów

Plecak gamingowy od Genesis

Data dodania: 14 sie 2017

Rozsądny użytkownik wie, iż wrzucenie laptopa do zwykłej torby jest bardzo ryzykowne – ta nie gwarantuje bowiem odpowiedniego zabezpieczenia urządzenia. Dlatego Genesis przygotował specjalny plecak Pallad 500, przeznaczony do przenoszenia różnego typu sprzętów. 

Bezpieczny

W Pallad 500 zmieści się laptop do 17.3”. W produkcie Genesis zastosowano system piankowy Air Cell i to właśnie on chroni urządzenie przed wstrząsami czy uderzeniami. Co więcej, plecak wykonano z wodoodpornego materiału balistycznego, dzięki któremu jego wnętrze będzie bezpieczne nawet w czasie największej ulewy.   

Uniwersalny i pojemny

Laptop to nie jedyne urządzenie, które można przenosić w Pallad 500. W plecaku znajdują się cztery główne komory z dedykowanymi przegródkami, w których jest miejsce również dla gamingowych peryferii, takich jak słuchawki, klawiatura czy podkładka pod mysz. Do tego dochodzą też boczne kieszenie dla smartfonu i powerbanka. 

Funkcjonalny

Plecak Genesis służy nie tylko do przenoszenia sprzętów elektronicznych. W Pallad 500 roi się od mniejszych przegródek, w których użytkownik może schować np. dokumenty, portfel czy klucze. Z kolei dla cennych rzeczy przeznaczona jest dodatkowa tylna kieszeń. Co ciekawe, u góry plecaka znalazła się nawet dedykowania komora na okulary przeciwsłoneczne.

Premierę plecaka przewidziano na 21.08.2017