Katalog produktów

Prezentujemy funkcjonalne technologie na Projekt BMS

Data dodania: 26 wrz 2017

Pod koniec października rusza pierwsza edycja Projektu BMS. Wydarzenie to jest połączeniem biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Impakt wykorzysta tę okazję i zaprezentuje kolejne funkcjonalne rozwiązania.

Na BMS Impakt będzie występować w imieniu takich marek jak PowerWalker (producenta zasilaczy awaryjnych), Netis (jednego z liderów w dziedzinie sprzętów sieciowych), Asustor (producenta związanego z dyskami sieciowymi NAS), a także Lanberg (specjalizującej się w szafach serwerowych i akcesoriach do nich).

Projekt BMS to miejsce spotkań dostawców i odbiorców związanych z systemami BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej. Wydarzenie to ma na celu wymianę poglądów i doświadczeń prowadzących do dynamicznego rozwoju we wspomnianych dziedzinach.

Warto podkreślić, że wypracowane w czasie BMS  kontakty mogą przełożyć się na realne korzyści dla zwykłych użytkowników. W końcu to właśnie na takich imprezach powstają idee, dzięki którym ludziom może mieszkać się dużo nowocześniej i wygodniej.

Projekt BMS potrwa od 18 do 19 października w Ołtarzewie pod Warszawą, w hotelu Lamberton.