Katalog produktów

Impakt na SPIN 2017 w Zakopanem

Data dodania: 11 wrz 2017

Pod koniec września odbędzie się 15. edycja SPIN - Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Jako czołowy polski dystrybutor związany z branżą elektroniczną szykujemy silną reprezentację na tę imprezę!

Planujemy zaprezentować na SPIN 2017 produkty uznanych marek: producenta zasilaczy awaryjnych PowerWalker; specjalizujących się w sprzęcie sieciowym firm Netis i EnGenius; związanej z dyskami sieciowymi NAS firmy Asustor; zajmującego się szafami serwerowymi i akcesoriami do nich producenta Lanberg.

Warto przy tym dodać, że na prelekcji naszej firmy zaprezentowane zostaną rozwiązania SMB oraz Enterprise z zakresu zarządzania rozległą infrastrukturą sieci bezprzewodowej, na przykładzie produktów marki Engenius.

SPIN to cykliczna impreza, odbywająca się dwa razy do roku. Wydarzenie przeznaczone jest dla profesjonalistów związanych z branżą niskich prądów. W trakcie dwudniowego spotkania uczestnicy będą mieli czas na przekazanie swojej wiedzy i doświadczeń, a także wymiany poglądów. Organizatorzy SPIN przekonują, że bezpośredni kontakt jest najskuteczniejszą metodą rozwoju, i to zarówno jeśli chodzi o relacje biznesowe, jak i tworzenie nowych projektów.

Druga w tym roku edycja SPIN odbędzie się w dniach od 27 do 28 września w Zakopanem.