Product catalouge

Stoisko marki Genesis nagrodzone medalem Acanthus Aureus

Created: Oct 22, 2018

Z niezwykłą przyjemnością w imieniu marki Genesis przedstawiciele firmy Impakt odebrali medal Acanthus Aureus za organizację stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej na Targach Rozrywki i Multimediów PGA 2018.


ACANTHUS AUREUS czyli ZŁOTY AKANT to nagroda przyznawana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2003 roku. Wyróżnia ona najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. W skład kapituły przyznającej medale Acanthus Aureus wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.


Marka Genesis pojawia się na poznańskich Targach Rozrywki i Multimediów PGA już od kilku lat, za każdym razem przyciągając do swoich stoisk rzesze fanów gamingu i fanów samej marki. Każdego roku Genesis przygotowuje dla zwiedzających wyjątkowe rozrywki i niezapomniane gadżety, które sprawiają, że każdy miło wspomina wspólnie spędzony czas. Tegoroczne PGA odwiedziło 76 199 uczestników. Jak wskazują organizatorzy była to rekordowa edycja.

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK