Product catalouge

uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę

Created: Mar 14, 2019

Słabość do wielkich maszyn konstrukcyjnych pojawia się dość wcześnie, a często nigdy się nie kończy. Dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów, niespełnionych kierowców potężnych pojazdów oraz oczywiście dla ich pociech uGo wprowadziło nowy produkt - wywrotkę.

Zasięg działania urządzenia jest całkiem okazały, wynosi bowiem 50 metrów i pozwala na swobodną zabawę, w niemal każdych warunkach. uGo Wywrotka posiada pojemną baterię (400 mAh), dzięki której zabawa pojazdem może trwać do 15 minut. Chociaż wzorowany jest na wielkich, ciężkich wywrotkach pracujących np. w kopalniach odkrywkowych, to nowy model marki uGo porusza się sprawnie osiągając prędkość 10 km/h. Podobnie jak osiemnaście razy większy pierwowzór posiada ruchomą platformę transportową.

Do sterowania, producent przeznaczył kontroler bezprzewodowy, zasilany bateriami AA. Przypomina on gamepada i funkcjonuje bardzo podobnie, z tym, że zamiast D-pad znajduje się tu kolejny mini joystick.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK