Katalog produktów

Xenon 400: niezmordowana mysz od Genesis

Data dodania: 22 wrz 2017

Genesis wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami dla graczy. Tym razem ofertę gamingowych myszy rozszerzono o kolejny niezawodny model - mysz Xenon 400. Dedykowane oprogramowanie, precyzyjny sesnor optyczny i wytrzymałe przełączniki, to tylko niektóre z jej zalet.

Czuła na punkcie wygrywania

Nową myszkę Genesis wyposażono w niezwykle precyzyjny sensor optyczny PMW3320, zapewniający maksymalną rozdzielczość 5200 DPI. Rozwiązanie to przypadnie do gustu wszystkim graczom, tym bardziej że dodatkowo czułość gryzonia można ustawić na jeden z 6 poziomów, błyskawicznie reagując na zaistniałe w czasie rozgrywki wydarzenia.

Niezmordowana

Xenon 400 posiada wytrzymałe przełączniki Omron z żywotnością do 10 mln kliknięć, dzięki którym myszka przetrwa nawet najbardziej wymagające, wielogodzinne starcia. Produkt posiada zaawansowany soft, w tym edytor profili i makr i 8 programowalnych przycisków. Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie ustawień,  a po przypisaniu odpowiedniego koloru podświetlenia gracz od razu rozpozna, jaki profil jest aktualnie wczytany.

Piękna i wygodna

Myszka Xenon 400 swój gamingowy design zawdzięcza regulowanym trybom podświetlenia. Niewielka waga i ergonomiczny kształt, dzięki którym myszka pewnie leży w dłoni, zapewniają wygodę. Sprawdź, czy ta myszka stanie się Twoją ulubioną?