Product catalouge

Distribution

Acar

Acar

HSK Data Ltd. Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem systemów automatycznej identyfikacji. Znana jest jako firma wdrażająca najnowsze światowe technologie i jako twórca produktów, które stają się niedoścignionym wzorcem dla innych już od ponad 20 lat.
HSK Data znana jest jako największy polski producent urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej, od lat produkuje powszechnie znane w Polsce i Europie przedłużacze filtrujące acar-axon. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez HSK Data jest przyznanie w 1998 r. certyfikatu ISO 9001.

Manufacturer website: Acar


Aiptek

Aiptek

Aiptek is leader in innovative solutions for projectors on the market. Producer is not confined to the ordinary projectors, to center on unusual devices, like mobile projectors or pocket-sized pico-projectors. Furthermore, some of their projectors work on their own operation systems, and some of them can connect with the internet. Whereas the other models allow to touch control of the cast image, on almost every surface.

Manufacturer website: Aiptek


Armac

Armac

Obecna na rynku od 2000 roku firma Armac jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej. W oferowanych przez siebie rozwiązaniach Armac stawia na połączenie wysokiej jakości wykonania z dobrą ceną, co skutkuje stałym wzrostem, dzięki któremu producent jest obecnie jednym z czołowych graczy na rynku rozwiązań przeciwprzepięciowych.
W portfolio tej polskiej firmy znajdziemy między innymi filtry, przedłużacze elektryczne, mierniki czy przewody przyłączeniowe. Wysoką jakość oferowanych produktów ma zapewniać zastosowanie niepalnego technicznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera związków metali ciężkich, dzięki czemu jest zgodne z wszelkimi normami ochrony środowiska.

Manufacturer website: Armac


Asustor

Asustor

Marka Asustor powstała w 2011 roku. Została stworzona przez właścicieli marki Asus jako odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów dotyczące łatwego, a zarazem bezpiecznego dostępu do dużej ilości danych - zarówno z urządzeń przenośnych, jak i z komputerów. Nazwa marki jest sprytnym połączeniem słów „Asus” oraz „Storage”, co jednoznacznie wskazuje na jej specjalizację w rozwiązaniach sieciowych, serwerowych i bezpieczeństwa danych. Projektanci Asustora tworzą produkty najwyższej jakości cechujące się innowacyjnością i łatwością obsługi, co jest bardzo istotnym punktem ich filozofii. Te cechy podkreślają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane produktom Asustor.

W ofercie producenta znajdziemy przede wszystkim zaawansowane i proste w obsłudze dyski sieciowe NAS w przekroju od rozwiązań 2-dyskowych aż po 12-dyskowe. Dzięki dużym prędkościom zapisu i odczytu oferują szybki dostęp do danych. W portfolio dystrybutora klienci znajdą rozwiązania przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i małych i dużych firm.

Manufacturer website: Asustor


Audictus

Audictus

Marka Audictus powstała w 2017 r. W asortymencie polskiego producenta znajdują się produkty audio, między innymi słuchawki i głośniki z systemami Bluetooth. Audictus to najwyższa jakość dźwięku i minimalistyczny design. Marka odpowiada na potrzeby szerokiego grona konsumentów - ludzi aktywnych, z pasją, dla osób, które kochają muzykę i dobrą zabawę. Audictus to produkty powstałe dzięki pasji i w hołdzie dla niej. Marce przyświeca interaktywne hasło „Audicted to … ” – my jesteśmy uzależnieni od muzyki, sportu i radości. A Ty?

Manufacturer website: Audictus


Avermedia

Avermedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu oraz sprzedaży rozwiązań dla multimedialnej rozrywki do wszelkiego typu prezentacji multimedialnych oraz video i monitoringu.
Firma dostarcza bardzo wiele innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, takich jak rejestratory dźwięku i obrazu, czy też tunery DVB-T zarówno dla gamingu, edukacji, PC-TV, przemysłu czy też marketingu.
Projektując swoje rozwiązania AVerMedia dąży przede wszystkim osiągnięcia maksymalnego komfortu użytkowania oraz ergonomii, przy zachowaniu dobrego stosunku ceny do jakości. Producent stawia na duże zaawansowanie technologiczne, innowacyjność oraz jakość, nie zapominając o kwestiach ochrony środowiska i wymogach prawnych.

Manufacturer website: Avermedia


Cooler Master

Cooler Master

Firma i marka Cooler Master powstały w 1992 roku. W początkowej fazie działania firmy Cooler Master koncentrował się na projektowaniu i dostarczaniu jak najwyższej jakości rozwiązań chłodzących do komputerów. Obecnie portfolio produktów Cooler Master obejmuje radiatory, wentylatory, obudowy, zasilacze i wiele innych akcesoriów komputerowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Tajpej na Tajwanie. Oddziały firmy zlokalizowane są na terenie Europy, Ameryki oraz w regionie Azji i Pacyfiku.
Firma w skutek ciągłego rozwoju oraz chęci odpowiedzi na coraz większy udział gamingu w rynku akcesoriów komputerowych, powołała do życia markę CM Storm, która specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań dla gamingu w oparciu o współpracę ze społecznością graczy.

Manufacturer website: Cooler Master


Delock

Delock

Niemiecka firma Delock jest jednym z liderów w produkcji nowoczesnych technologii i elektroniki użytkowej nastawionej na zwiększanie mobilności oraz komfortu pracy.
Delock swoje oddziały posiada w Europie i Azji zaopatrując w ten sposób setki tysięcy użytkowników. Od lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju kabli, adapterów, modułów, pamięci mobilnych, kart rozszerzeń i wielu innych, zaawansowanych technologicznie produktów, mających zastosowanie zarówno w komputerach, jak również w innych dziedzinach techniki.
Hasłem jakie przyświeca marce Delock jest sentencja: „Products that get under your skin”.

Manufacturer website: Delock


DOD Tech

DOD Tech

Marka DOD powstała na Tajwanie. Obecnie jej produkty są dostępnie również w Europie, Ameryce Północnej czy na Bliskim Wschodzie. DOD jest jednym ze światowych liderów wśród producentów wideorejestratorów. Ideą marki jest dostarczenie najwyższej jakości rejestratorów zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym, zawsze w jakości full HD. Zespół DOD koncentruje się na obsłudze klienta, badaniach i rozwoju, a także na wspieraniu procesów produkcji i dystrybucji na całym świecie.

Manufacturer website: DOD Tech


Energenie

Energenie

Marka Energenie to „zielona” linia produktów firmy Gembird oparta na nowoczesnej energooszczędnej technologii. W praktyce oznacza to, że wszystkie produkty sygnowane logo „Energenie” są przyjazne dla środowiska oraz spełniają związane z tym normy prawne. Unikalne rozwiązania takie jak wskaźniki poboru prądu czy zdalne sterowanie pozwalają użytkownikom kontrolować zużycie energii z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem telefonów komórkowych, komputerów, tabletów itp.
Mierniki mocy stosowane w urządzeniach „Energenie” pozwalają analizować zużycie prądu na podstawie wizualizacji danych na ekranie smartfonu czy tabletu. W ten sposób można łatwo zdiagnozować urządzenia o wysokim poborze mocy i przez odpowiednie zarządzanie zminimalizować straty. W obu technologiach wykorzystuje się serwery oparte na chmurze serwerów energenie.com.
Produkty „Energenie” to innowacyjne rozwiązania, w których priorytetem jest dbałość o środowisko. Nowoczesna technologia stosowana w produktach pozwala użytkownikom w świadomy sposób kontrolować zużycie energii.

Manufacturer website: Energenie


Engenius Networks

Engenius Networks

ENGENIUS
Firma EnGenius, z siedzibą w Tajwanie, jest ekspertem w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej i technologii radiowej (RF). EnGenius jest pionierem w zakresie rozwiązań dla komunikacji bezprzewodowej dalekiego zasięgu i dużej mocy oraz tworzy wszechstronne, funkcjonalne produkty klasy biznesowej, w przystępnej cenie, przeznaczone do bezprzewodowej transmisji danych dla domu, małego biznesu i dużych przedsiębiorstw. Kompleksowe linie naszych nagradzanych urządzeń zostały zaprojektowane z myślą o dalekim zasięgu, dużych prędkościach, solidnych zabezpieczeniach i prostej obsłudze.


Equip

Equip

EQUIP jest dostawcą produktów i rozwiązań sieciowych (sieć pasywna). Firma posiada swoje oddziały w kilku krajach Europy, między innymi w Niemczech, Holandii, Grecji i Wielkiej Brytanii.
Produkty sygnowane marką Equip, cieszą się dużym powodzeniem w wielu krajach Europy dzięki wysokiej jakości oraz szerokiej gamie rozwiązań w jakich znajdują zastosowanie. Akcesoria i rozwiązania Equip są oparte o najnowsze technologie i powstały dzięki ścisłej współpracy inżynierów i klientów. Dzięki takiemu podejściu rozwiązania proponowane przez markę zawsze odpowiadają bieżącym potrzebom rynku.

Manufacturer website: Equip


Fury

Fury

Fury to powstała w 2017 roku, Polska marka akcesoriów skierowanych dla graczy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalną rozgrywką i światem e-sport.
Fury powstało by dać graczom narzędzia niezbędne do przetrwania na wirtualnym polu bitwy. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym peryferiom gracz stanie się jeszcze szybszy, dokładniejszy, wytrzymalszy i, co najważniejsze, zabójczo skuteczny.
W ofercie producenta znajdziemy peryferia takie jak: myszy, klawiatury, gamepady, słuchawki oraz podkładki.

Manufacturer website: Fury


Gembird

Gembird

Gembird to dynamicznie rozwijająca się firma, która w swojej ofercie posiada akcesoria komputerowe i sieciowe. Swoje oddziały posiada w Chinach, Francji, Niemczech, Holandii, Ukrainie, Rosji i we Włoszech.
Firma założona w 1997 roku posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży akcesoriów, które dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości są bardzo popularne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dzięki własnemu zespołowi badawczo rozwojowemu, firma może ciągle udoskonalać swoje rozwiązania. Stały rozwój technologii oraz duży wachlarz produktów marki Gembird sprawiają, że znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach życia i są skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Manufacturer website: Gembird


General Electric

General Electric

General Electric is a brand with long tradition, which offers mainly lighting. After a century at the forefront of industrial manufacturing, GE is transforming its portfolio of businesses to continue that pioneering leadership in the new digital industrial era. Having it’s offices and factories in 180 countries in the developed world and emerging markets, GE innovation, manufacturing and technological strength are powering growth and improving outcomes. Because just like the difference between telephones and smartphones, we’re asking light to do more for you—helping you easily create perfectly lit spaces and smart environments to live, work, and play.


Genesis

Genesis

Marka Genesis powstała by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, oferując bardzo dobrej jakości akcesoria gamingowe. Od debiutu na rynku w 2011 roku, marka wciąż rozwija i udoskonala swoje rozwiązania, dostarczając dobrej klasy sprzęt gamingowy, zwracając szczególną uwagę na stosunek jakości do ceny. Produkty Genesis zdobywają coraz więcej rynków i są obecne w niemal całej Europie oraz w Indiach.
Liczne testy, pozytywne recenzje w prasie oraz rosnąca sprzedaż i zaufanie klientów potwierdzają właściwy kierunek rozwoju marki. Nowoczesny design, niezwykła funkcjonalność oraz najnowsze technologie wykorzystywane w produkcji akcesoriów sprawiają, że produkty Genesis są częstym wyborem graczy w całej Europie.
W portfolio marki znajdziemy kompleksowy przekrój produktów takich jak myszki dla graczy, zestawy słuchawkowe, klawiatury, gamepady oraz szereg akcesoriów niezbędnych do nowoczesnego gamingu.

Manufacturer website: Genesis


Intenso

Intenso

Firma Intenso to znany i ceniony producent rozwiązań z dziedziny mobilności danych, który w swojej filozofii stawia na kształtowanie nowoczesnego stylu życia poprzez dostarczanie technologii bezpiecznych i jednocześnie ułatwiających życie.
Intenso cechuje silny zespół, który podchodzi do techniki cyfrowej z wielkim entuzjazmem oferując klientom kreatywność i wyśmienity stosunek cen do jakości. Najważniejsze cechy charakteryzujące markę Intenso to wysokie wymagania dotyczące jakości, najbardziej innowacyjna technika i nieustanne dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Wysoka akceptacja produktów jest dla firmy zachętą i potwierdzeniem obietnicy jaką składa swoim odbiorcom: „Rozwiązania Intenso dla Państwa cyfrowego świata”.

Manufacturer website: Intenso


Lanberg

Lanberg

Lanberg specjalizuje się w szafach serwerowych i wszelkich akcesoriach do nich. Skupienie się na jednej dziedzinie produktów, w której firma jest ekspertem, gwarantuje wysoką jakość i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Dużą uwagę poświęcono bezpieczeństwu produktów, dzięki temu klient wraz z każdą szafą otrzymuje komplet zamków dla paneli bocznych.

Produkty marki Lanberg znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku firm typu Datacenter, systemach monitoringu, alarmowych, dostępu, sieci telewizji ale także we wszelkiego rodzaju serwerowniach biurowych, firmowych czy prywatnych.

Manufacturer website: Lanberg


Natec

Natec

Natec to producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Marka od 2007 roku dostarcza swoje rozwiązania konsumentom w większości krajów Europy. Natec w swoim portfolio posiada zarówno akcesoria komputerowe, takie jak myszy, podkładki, klawiatury czy zestawy słuchawkowe, jak również elektronikę użytkową i akcesoria użytku codziennego, w tym mobilne głośniki, mikrofony, czytniki kart, torby na laptop, etui czy też plecaki.
Marka Natec stawia na dostępność wysokiej klasy technologii oraz akcesoriów, które będą spełniać oczekiwania nowoczesnych użytkowników tak, aby każdy mógł czerpać z obecnego postępu technologicznego i ułatwiać w ten sposób swoje codzienne życie, gdyż technologia powinna być odpowiedzią na naturalne oczekiwania ludzi.
Odzwierciedleniem tych idei ma być stosowane przez markę hasło: „Natural born technology”
Dziś Natec staje się coraz bardziej rozpoznawalnym znakiem towarowym. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija, swoim zasięgiem obejmując już niemal wszystkie rynki europejskie i nie tylko.

Manufacturer website: Natec


Natec Extreme Media

Natec Extreme Media

Marka Natec Extreme Media skupia się na produktach związanych z elektroniką użytkową. Brand istnieje od 2010 r., jako linia produktowa producenta Natec. Obecnie marka po odświeżeniu swojego Brand Identity wciąż poszerza swoje portfolio. Produkty Natec Extreme Media są dedykowane dla nowoczesnych użytkowników, którzy cenią przede wszystkim wartość użytkową swoich urządzeń połączoną ze stylowym designem.
W ofercie Natec Extreme Media znajdziemy produkty takie jak: Power Banki, uchwyty LCD, rozwiązania HDMI, smart i mobile.

Manufacturer website: Natec Extreme Media


Netis

Netis

Netis System jest częścią Grupy Netcore z siedzibą w Shenzhen w Chinach. Najnowocześniejsze rozwiązania, doskonałej jakości produkty i satysfakcjonująca obsługa klienta sprawiły, że firma stała się głównym dostawcą w branży transmisji danych z rosnącą reputacją niezawodnych produktów na całym świecie.
Firma powstała w 2000 r. jako producent OEM/ODM na markowych chipsetach Realtek i Broadcom. Obecnie zajmuje mocną pozycję na rynku rozwiązań sieciowych dla klientów domowych oraz małych i średnich firm.
Od kart sieciowych aż po routery i przełączniki, każdy produkt Netis jest produkowany wedle najwyższych standardów jakości oraz w zgodzie z normami ochrony środowiska.
Netis Systems współpracuje również z liczącymi się dostawcami komponentów, w tym Broadcom, Marvell, Intel, Cavium i Realtek.


Philips

Philips

Philips to holenderski producent elektroniki użytkowej, którego tradycja sięga aż 1891 roku. Philips jest liderem w dziedzinie technologii oraz firmą o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. Celem producenta jest poprawa jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia.

Manufacturer website: Philips


Planet

Planet

Korporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm oraz użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, zachowując jednocześnie jak najniższą cenę.


Playseat

Playseat

Playseat to holenderski producent wysokiej jakości wyspecjalizowanych foteli dla graczy. Od 2003 roku Playseat, poprzez swoje maksymalnie dopracowane produkty, zapewnia graczom realistyczne doznania podczas gier wyścigowych, stając się rozpoznawalną marką na całym świecie. O jakości produktów świadczyć może fakt, że trenuje na nich między innymi Mistrz Świata F1 – Sebastian Vettel, a każdy nowy model foteli i symulatorów jest testowany przez zawodowych kierowców wyścigowych.

Manufacturer website: Playseat


PowerWalker

PowerWalker

Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych, będąca częścią firmy BlueWalker GmbH. Wizją marki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. Produkty Power Walker przechodzą dokładny czterostopniowy proces kontroli, który gwarantuje ich trwałość i niezawodność.
W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPSy offline z serii FVD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPSy On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 10000 vA.
Ponadto Power Walker oferuje rozwiązania w zakresie modułów bateryjnych do UPSów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPSy Line Interactive, oprócz gniazd komputerowych IEC C13, posiadają standardowe gniazdka 230V obowiązujące w Polsce.

Manufacturer website: PowerWalker


Roccat

Roccat

Roccat to niemiecka marka, która zadebiutowała na rynku w 2007 r. Swoje oddziały posiada w Europie, Azji oraz USA. Studio Roccat tworzy innowacyjne produkty o wysokiej jakości dedykowane dla ambitnych graczy gier komputerowych. Dziś akcesoria Roccat to także owoc współpracy inżynierów i społeczności graczy, którzy mają wpływ na ostateczny kształt produktu.
Najbardziej zaawansowane rozwiązania wyjściowe takie jak słuchawki czy myszy charakteryzuje łatwość w obsłudze, ciekawa konstrukcja oraz unikalny, przyciągający wzrok design. Przykładem jest kultowa mysz dla graczy - Roccat Kona, która po wejściu na rynek zyskała ogromne rzesze sympatyków i miano jednego z najlepszych urządzeń peryferyjnych dla graczy na rynku.
Potwierdzeniem najwyższej jakości i klasy produktów marki Roccat jest szereg nagród i wyróżnień otrzymanych od liderów środowiska branżowego, a także uznanie użytkowników na całym świecie. Ponadto Roccat jest znany z zaangażowania w sponsoring imprez e-sportowych oraz graczy.

Manufacturer website: Roccat


Ronol

Ronol

Marka Ronol Screanclean, należąca do firmy Cleanlike Regnery GmbH, to jeden z czołowych europejskich producentów rozwiązań dla rozwijającej się branży produktów dla higieny urządzeń elektronicznych, multimedialnych i biurowych.
Niemiecka marka powstała w 2007 roku stawia sobie za cel tworzenie i rozwijanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości, które odpowiadają na potrzeby użytkowników.
Ponadto wszystkie produkty marki Ronol są projektowane i produkowane w Niemczech oraz są zgodne z wymagającymi normami medycznymi stawianymi przez Załącznik V do dyrektywy 93/42/EWG. Firma podkreśla też, że jej produkty są poddawane stałej kontroli jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu gotowy produkt spełnia wszelkie wyśrubowane normy.
W portfolio Ronol znajdziemy rozwiązania takie jak: specjalistyczne środki czyszczące do wszystkich typów ekranów, ściereczki, płyny, pianki oraz inne akcesoria dedykowane do higieny i konserwacji sprzętu elektronicznego.

Manufacturer website: Ronol


SBS

SBS

Firma SBS została założona we włoskiej prowincji Novara w 1994 roku. Dziś jest firmą o międzynarodowej renomie, która oferuje wyjątkowe akcesoria do smartfonów, komputerów osobistych i tabletów. Produkty SBS są uosobieniem stylowego włoskiego designu, skierowanego do klientów, którzy oczekują najlepszych rozwiązań.

Manufacturer website: SBS


Skross

Skross

Marka powstała z ramienia firmy WorldConnect AG w 2002 roku w Szwajcarii. SKROSS skupia się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży. Produkty marki cechują wysoka jakość, innowacyjność oraz dbałość o wzornictwo. Marka oferuje między innymi wykonane ze szwajcarską precyzją, zaawansowane adaptery do prądu czy ładowarki, które umożliwiają korzystanie z energii elektrycznej w ponad 220 krajach świata.

Manufacturer website: Skross


Sony

Sony

Firma Sony jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych globalnych producentów elektroniki oraz rozwiązań technologicznych dla rozrywki. Firma powstała w Japonii w 1946 roku, a obecnie swoje filie posiada w większości krajów świata. W swoim portfolio posiada produkty audio/video, telewizory LCD, półprzewodniki, komponenty dla małej elektroniki czy też sprzęt dla branż profesjonalnych takich jak medycyna, czy przemysł lekki.
Firma podkreśla, że swoimi działaniami chce rozbudzać oraz zaspokajać ciekawość świata wśród użytkowników. Sony ma ambicję tworzyć nowe kultury i zapewniać niepowtarzalne wrażenia. Projektanci firmy na pierwszym miejscu stawiają innowacyjność oraz niezawodność proponowanych przez siebie rozwiązań.

Manufacturer website: Sony


Steel Series

Steel Series

SteelSeries od pierwszego dnia swojej działalności skoncentrował się na produkcji profesjonalnego sprzętu dla graczy, oferując sprzęt spełniający wszelkie wymagania nowoczesnego gamingu. SteelSeries rozwija swoje produkty we współpracy z małym zespołem wewnętrznym i rozległą siecią partnerów, wydawców gier i społeczności graczy niemal na całym świecie. Efektem tej współpracy są innowacyjne rozwiązania, które zapewniają konkurencyjność produktów na rynku gamingowym. Producent stara się być zawsze o krok w przód, kreując trendy w światowym gamingu. Może pochwalić się między innymi zaprojektowaniem pierwszej na świecie myszki do MMO czy też popularyzacją klawiatur mechanicznych dla graczy.
Filozofia firmy opiera się na idei reinwestycji środków wśród społeczności graczy (m.in. współpraca przy hostingu takich turniejów jak „Iron Lady” i „King of the Hill” czy organizacja konkursów i promocji teamów). W ten sposób producent chce spłacić kredyt zaufania jaki zaciągnął u graczy przy konstruowaniu nowych produktów.
Dziś marka SteelSeries jest znana na całym świecie. Posiada swoje oddziały w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Akcesoria tworzone z pasją są wysoko cenione nie tylko przez środowisko graczy, ale także przez media branżowe. Marka niejednokrotnie wygrywała testy porównawcze, czy też otrzymywała maksymalne noty w recenzjach dziennikarzy.

Manufacturer website: Steel Series


Thrustmaster

Thrustmaster

Firma Thrustmaster powstała w 1992 roku, a 7 lat później stała się częścią korporacji Guillemot. Od początku powstania marka wiernie towarzyszy graczom na całym świecie, tworząc dla nich peryferia zarówno do konsol, jak i do PC. W ofercie producenta znajdują się w szczególności: kierownice, gamepady, słuchawki, joysticki oraz akcesoria do kontrolerów.
Dziś Thrustmaster jest cenioną i lubianą marką wśród milionów graczy. Przemyślane rozwiązania poparte współpracą z prestiżowymi producentami, jak choćby Ferrari, Microsoft czy Sony sprawiają, że na rynek trafiają licencjonowane akcesoria najwyższej jakości zgodnie z misją firmy "Pasja, jakość i innowacyjność”.

Manufacturer website: Thrustmaster


Thule

Thule

The company was founded in Sweden in 1942, with time becoming one of the leading manufacturers of electronic equipment for active people.
The Thule Group is a global leader of functional solutions for active people who want to safely transport necessary electronic equipment and other important items. The producer's leitmotif is "Easier active life".
The brand has a wide range of products including cases, bags and suitcases that are sold on more than 140 markets around the world.
The products delight users with attention to detail and incredible quality of workmanship.

Manufacturer website: Thule


Titan

Titan

Firma Titan Technology LTD. została założona na Tajwanie w 1989 roku przez grupę postępowych inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości urządzeń chłodzących.
Obecnie Titan jest jednym z wiodących producentów rozwiązań termicznych między innymi w zakresie chłodzenia procesorów, dysków oraz kart graficznych. W swojej ofercie posiada również dmuchawy, wentylatory systemowe DC oraz radiatory.
Szybko postępujący rozwój technologii oraz nowe potrzeby klientów sprawiają, że Titan poświęca ogromną ilość środków na badania i rozwój innowacji w branży rozwiązań termicznych stosowanych do PC. W rezultacie marka zyskała nie tylko ogromne doświadczenie, ale i dobrą reputację dla swoich produktów w dziedzinie chłodzenia.

Manufacturer website: Titan


UGo

UGo

Marka UGO oferuje produkty dostosowane do niemal każdej aktywności codziennego życia. Od prostych rozwiązań ułatwiających komunikację, poprzez peryferia niezbędne w każdym biurze, rozwiązania dla osób aktywnych fizycznie, aż po nowoczesne technologie mobilne oraz te dostarczające użytkownikom rozrywki na najwyższym poziomie. Produkty oferowane przez markę podzielone są na odpowiadające różnym potrzebom linie: active, travel, fun, mobile, home oraz office.

Manufacturer website: UGo


Verbatim

Verbatim

Verbatim od prawie 50 lat wyznacza trendy w rozwoju technologii związanych z przechowywaniem danych. Po łacinie słowo „verbatim” oznacza „bez żadnych zmian, prawdziwe” i jest używane w celu odzwierciedlenia przyświecających firmie zasad dokładności, unikania błędów i perfekcji podczas rejestrowania danych.
Od czasu powstania, czyli od 1969 roku, firma znacznie poszerzyła swój katalog, oferując obecnie swoim klientom całą gamę produktów wysokiej jakości: od dysków wewnętrznych, technologii LED, poprzez myszki i sprzęt audio aż po komponenty do drukarek 3D. Od niedawna Verbatim działa również na rynku oświetlenia, oferując użytkownikom wysokiej jakości produkty w technologii LED i OLED.

Manufacturer website: Verbatim


Zalman

Zalman

Firma ZALMAN Tech istnieje od 1999 roku i jako pierwsza wdrożyła do branży komputerowej pojęcie „bezgłośnego przetwarzania”. W świecie wypełnionym przez nieustanny szum komputerów, ciche i jednocześnie wydajne systemy chłodzenia były bardzo poszukiwane i przyczyniły się do szybkiego wzrostu firmy ZALMAN oraz do osiągnięcia przez nią zasięgu globalnego.
Obecnie ZALMAN jest liderem na rynku systemów chłodzących dzięki szybkiemu rozwijaniu innowacyjnych technologii, wysokiej jakości oraz bardzo dobrej obsłudze klienta.
Dywersyfikacja portfolio produktowego i tworzenie produktów służących do wyświetlania obrazu 2D/3D, systemów chłodzenia wyposażonych w rurki cieplne, a także chłodzenie laptopów, głośniki, słuchawki i kontrolery gier FPS GUN™ znakomicie wpisują się w motto firmy ZALMAN – „Cool Innovations”.

Manufacturer website: Zalman


This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK