Katalog produktów

Aktualności

Impakt nawiązał współpracę z Zespołem Szkół im. Adama Wodziczki

23 lis 2017

Z radością informujemy, że firma Impakt nawiązała współpracę z Zespołem Szkół im. Adama Wodziczki. Dzięki partnerstwu z firmą Impakt uczniowie zyskają możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem nowoczesnego centrum logistycznego w praktyce.

Uzależniające słuchawki Audictus

13 lis 2017

W ofercie Impaktu pojawiła się nowa marka pozytywnie uzależniających słuchawek Audictus. W asortymencie marki znajdzie się lifestylowa linia słuchawek nausznych oraz słuchawki douszne (również Bluetooth!) z linii sportowej idealne dla osób aktywnych.

Impakt na ENERGETICS 2017

10 lis 2017

Targi ENERGETICS to jedno z największych wydarzeń dla polskiej branży energetycznej. Tam, gdzie zapadają kluczowe decyzje dla całego sektora, nie może zabraknąć firmy Impakt.

POZNAJ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

9 lis 2017

Zapraszamy na spotkanie skierowane do Profesjonalistów IT, instalatorów oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwiązaniami profesjonalnymi. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godzinie 11:00 w siedzibie firmy Impakt.

PRACE AKTUALIZACYJNE W SYSTEMIE eTrade

23 paź 2017

W związku z prowadzonymi pracami nastąpi przerwa w dostępie do systemu w dniu 24.10.17 r. o godzinie 10:30. Przerwa potrwa około 30 minut. Za utrudnienia przepraszamy.

1 listopada Impakt nieczynny

20 paź 2017

W związku ze zbliżającymi się obchodami święta Wszystkich Świętych 1 listopada, pragniemy poinformować Państwa jak będzie w tym okresie działać spółka Impakt S.A. 

Impakt uczestniczy w MiŚOT MEETING!

4 paź 2017

W przedostatni weekend października odbędzie się MiŚOT MEETING – ważna konferencja małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Jest to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów, integracji i zapoznania się z ofertą firmy Impakt.

Prezentujemy funkcjonalne technologie na Projekt BMS

26 wrz 2017

Pod koniec października rusza pierwsza edycja Projektu BMS. Wydarzenie to jest połączeniem biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Impakt wykorzysta tę okazję i zaprezentuje kolejne praktyczne rozwiązania.

Genesis na Poznań Game Arena zapewni uczestnikom moc atrakcji!

22 wrz 2017

Wizyta gwiazd, premiery nowych produktów, turnieje, konkursy, a nawet warsztaty z trenerem CS:GO – tak prezentuje się tegoroczny plan atrakcji Genesis na Poznań Game Arena.

Impakt: kolejna inwestycja zakończona

19 wrz 2017

Z radością informujemy, że zakończyliśmy budowę nowego magazynu i uzyskaliśmy pozwolenia na użytkowanie hali! Nowo powstały magazyn przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia.