Katalog produktów

Aktualności

IMPAKT SREBRNYM PARTNEREM SPIN EXTRA 2019

4 mar 2019

Na tegorocznej wiosennej edycji spotkania projektantów instalacji niskoprądowych SPIN EXTRA 2019 Impakt S.A. będzie gościł jako srebrny partner tego eventu branżowego.

DISTREE 2019 w Monaco- IMPAKT z podwójną wygraną!

26 lut 2019

W miniony weekend zakończyła się kolejna edycja, prestiżowych targów Distree EMEA w Monaco. Spółka Impakt będzie bardzo miło wspominać tegoroczną konferencję, gdyż marki przez nas reprezentowane zostały uhonorowane prestiżowymi nagrodami.

ZMIANA GODZIN GWARANTOWANEJ WYSYŁKI

21 lut 2019

Uprzejmie informujemy, że od marca br. wprowadzamy zmianę w kwestii gwarantowanej wysyłki w dniu złożenia zamówienia.

Produkty nominowane w Mobility Trends

15 sty 2019

Z przyjemnością informujemy, że produkty marek dostępnych w naszej ofercie: Genesis oraz Audictus, zostały nominowane w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu Mobility Trends 2018. Plebiscyt ma na celu wyróżnienie i promowanie najbardziej innowacyjnych i najlepiej ocenianych produktów z branży technologicznej.

ROUTERY LANBERG – PROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O ISP

28 gru 2018

Lanberg tworząc oprogramowanie do swoich routerów, położył nacisk na współpracę z dystrybutorem na terenie Polski, wdrażając jego uwagi oraz sugestie zdobyte podczas ponad 10-letniej współpracy z ISP. Pełne zaangażowanie obu stron pozwoliło na stworzenie solidnej podstawy w postaci pierwszego firmware, które jest szczególnie dobrze przystosowane do potrzeb użytkownika końcowego, który otrzymuje prostotę obsługi i wysoką intuicyjność interfejsu graficznego.

Impakt S.A. plan pracy w czasie Świąt

17 gru 2018

FUNKCJONOWANIE IMPAKT S.A. W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM

Uprzejmie informujemy, że w okresie Świąteczno-Noworocznym, firma Impakt będzie pracować według nieco zmienionego harmonogramu.

24-26 grudnia – to czas świątecznego odpoczynku – firma będzie nieczynna

 

Konfigurator Lanberg - łatwe projektowanie szaf serwerowych

16 lis 2018

Stworzenie projektu szafy serwerowej z pełnym wyposażeniem to czasochłonny i żmudny proces? Nie z Lanberg! Teraz nie tylko możesz korzystać z nowego konfiguratora na stronie internetowej Lanberg, ale także możesz go w prosty sposób wdrożyć na własnej stronie internetowej. Dzięki temu podkreślisz profesjonalny wizerunek swojej firmy, a swoim klientom zaoferujesz możliwość wybrania produktów ze swojej oferty, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Harmonogram pracy Impakt w listopadzie

23 paź 2018

W związku ze zbliżającymi się obchodami listopadowych świąt państwowych, pragniemy poinformować Państwa jak będzie w tym okresie działać spółka Impakt S.A.
W dniach 01.11.2018 r. oraz 12.11.2018 r. - firma będzie nieczynna. W pozostałe dni listopada Impakt wraca do pracy w normalnym trybie. Zachęcamy do składania zamówień.

Stoisko marki Genesis nagrodzone medalem Acanthus Aureus

22 paź 2018

Z niezwykłą przyjemnością w imieniu marki Genesis przedstawiciele firmy Impakt odebrali medal Acanthus Aureus za organizację stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej na Targach Rozrywki i Multimediów PGA 2018.

Zmiana godziny realizacji zamówień

4 paź 2018

Informujemy iż w związku z sezonowym wzrostem ilości zleceń regulaminowa godzina realizacji zamówień uległa zmianie. Do odwołania zamówienia wymagające wysyłki firmą spedycyjną złożone do godziny 15.00 zostaną wysłane tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 15:00 zostaną wysyłane w kolejnym dniu roboczym.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK