Katalog produktów

O produktach

Podstawka Oxid 550: laptop się nie przegrzeje

22 mar 2019

Nawet najlepszy laptop zmaga się z licznymi ograniczeniami wynikającymi z jego konstrukcji. Zamiast przymykać oko na wady, lepiej zainwestować w podstawkę Oxid 550.

Fury Tornado – mechanik z podświetleniem

18 mar 2019

Klawiatury mechaniczne zdobywają coraz większą popularność. Nic dziwnego, przemawia za nimi bowiem kilka solidnych argumentów: większa precyzja, wygoda, możliwość dopasowania do swoich preferencji oraz, dzięki takim modelom jak Fury Tornado, coraz niższa cena.

uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę

14 mar 2019

Kto spośród małych chłopców (a i pewnie wielu większych) nie chciałby zasiąść za sterami masywnej, głośnej i pełnej surowej mocy maszyny, takiej jak choćby budowlana wywrotka? uGo właśnie daje nam tę możliwość… chociaż w nieco bardziej kompaktowej formie.

uGo zaprezentowało swoją hulajnogę elektryczną

14 mar 2019

Korki, brak miejsc parkingowych, przepisy związane z ochroną powietrza i promowanie elektro-mobilności, to rzeczywistość dzisiejszych miast, dlatego hulajnogi elektryczne zyskują na popularność. Lekkie, ciche, dostatecznie szybkie by wyprzedzić stojących w korkach kierowców, a jednocześnie dostatecznie bezpieczne by sprostać warunkom miejskim. Właśnie, dlatego, uGo rozpoczyna tegoroczną wiosnę od wprowadzenia do oferty właśnie elektro-hulajnogi.  

Natec: uniwersalne powerbanki z USB typu C

13 mar 2019

Coraz więcej urządzeń korzysta z portu USB typu C. Telefony, tablety, słuchawki bezprzewodowe, a nawet laptopy. Producenci powerbanków idąc za tym trendem oferują w swoich przenośnych bateriach tego rodzaj interfejs. Niestety, powerbanków, które łączyłyby starsze interfejsy z nowymi jest stosunkowo niewiele. Dlatego takie właśnie urządzenia wprowadza Natec.

uGo wie, że zawsze chciałeś pojeździć koparką

11 mar 2019

Pamiętacie jakie pojazdy ekscytowały was szczególnie gdy mieliście kilka lat? Zapewne niewielu wskaże sportowe bolidy, za to liczni powiedzą bez zastanowienia: koparki!

Genesis Nitro 790 oraz Nitro 950 - fotele dla wymagających graczy

1 mar 2019

Genesis poszerza swoją ofertę foteli dla graczy. Do już dostępnych modeli dołączają Nitro 790 oraz Nitro 950, stanowiące ciekawą propozycję dla bardziej wymagających graczy. Producent zapewnia, że wysokiej jakości materiały, przemyślana i dobrze regulowana konstrukcja z pewnością spotkają się z uznaniem wielu graczy.

Natec wprowadza niszczarki do oferty

26 lut 2019

Natec znany jest głównie z komputerowych akcesoriów oraz licznych urządzeń peryferyjnych. Teraz do oferty tej marki trafiają niszczarki dokumentów - rzecz niezbędna w czasach zaostrzonych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Audictus Mover

19 lut 2019

Chcąc realnie wspierać osoby aktywne, Audictus nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży słuchawek dla miłośników sportów. Dowodem na to jest ich najnowszy produkt: torba Mover.

Genesis: usiądź wygodnie i wygrywaj

13 lut 2019

Dwa nowe fotele dla graczy, Nitro 350 i Nitro 370, pojawiły się w ofercie marki Genesis. Obydwa utrzymane są w czarno-czerwonych barwach, przy designie jasno sugerującym przynależność do świata gier. Co nie znaczy oczywiście, że taki fotel nie będzie dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto z innych, zapewne mniej przyjemnych powodów, spędza dużo czasu przy komputerze. Jaki powinien być fotel dla gracza? Wygodny, trwały i funkcjonalny. Nowe fotele Genesis Nitro 350 i Nitro 370 mają spełniać wszystkie te założenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK