Katalog produktów

O produktach

Audictus: rekomendacja modeli Adrenaline i Endorphine od Benchmark.pl

11 sty 2018

Półki sklepowe zalewane są tysiącami nowych produktów rocznie. Jak spośród tego gąszczu wybrać coś z czego naprawdę klienci będą zadowoleni? Najlepiej zaufać niezależnym specjalistom! Słuchawki Audictus – bezprzewodowe modele Adrenaline i Endorphine zostały przetestowane przez Przemysława Jankowskiego, redaktora portalu Benchmark.pl i uzyskały jego rekomendację!

Plecaki Pallad podbijają rynek

4 sty 2018

Plecak gamingowy Pallad 500 zrobił prawdziwą furorę. Produkt odpowiada na zapotrzebowanie na funkcjonalne plecaki, które przydają się zarówno do przenoszenia sprzętu gamingowego, jak i szkolnych podręczników czy innych przedmiotów. Genesis wiedząc, czego potrzebują fani marki, postanowił poszerzyć serię Pallad o kolejne produkty.

Neon 360: przestrzenny dźwięk i wyjątkowy design

29 gru 2017

Wprowadzając nowe modele słuchawek Genesis stara się dać swoim klientom wolny wybór między systemem dźwiękowym Virtual 7.1 a Stereo. Z drugiego z wymienionych systemów korzysta debiutujący właśnie na rynku Neon 360.

Extreme Media ułatwia życie kierowcom

27 gru 2017

Extrema Media specjalizuje się w produktach związanych z elektroniką użytkową. Tym razem producent postanowił skupić się na urządzeniach przeznaczonych do samochodu.

UGO fun – najoryginalniejsze prezenty

20 gru 2017

Szukacie naprawdę oryginalnego prezentu, na widok którego na twarzy obdarowanej osoby pojawi się szeroki uśmiech?  W takim razie kapitalnym pomysłem będzie sprezentowanie jednego z produktów marki UGO – producenta specjalizującego się w nietuzinkowych podarunkach dla bliskich (lub dla siebie).

Audictus: słuchawki Achiever z rekomendacją Audio Fanatyk!

15 gru 2017

Czy istnieje lepsza rekomendacja dla słuchawek niż wysoka ocena od uznanego redaktora zajmującego się tematyką Audio? Dlatego tym milej jest nam zakomunikować, że słuchawki nauszne Achiever od Audictus zdobyły rekomendację na niezależnym blogu słuchawkowym Audio Fanatyk!

Radon 720: słuchawki dla miłośników dobrego brzmienia od Genesis

7 gru 2017

Po ciepłym przyjęciu przez graczy serii słuchawek Radon, Genesis poszerza swoją ofertę o kolejny model: Radon 720. Jego wyróżnikami mają być m.in. duże głośniki czy zaawansowany soft.

Endorphine i Adrenaline - modele słuchawek z systemem Bluetooth 4.1

13 lis 2017

Audictus to najwyższa jakość dźwięku i minimalistyczny design. Producent wprowadza słuchawki Adrenaline i Endorphine - modele z systemem Bluetooth 4.1. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym kształtom słuchawki trzymają się dobrze w uszach, nawet podczas dynamicznych ruchów.

Krypton 800: zaawansowana mysz gamingowa

29 wrz 2017

Tym razem popularny producent sprzętu gamingowego przygotował mysz dla najbardziej wymagających graczy - Krypton 800. Przemyślana budowa i wyposażenie produktu sprawiają, że stanie się on jedną z najciekawszych myszek na rynku.

Xenon 400: niezmordowana mysz od Genesis

22 wrz 2017

Genesis wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami dla graczy. Tym razem ofertę gamingowych myszy rozszerzono o kolejny niezawodny model - mysz Xenon 400. Dedykowane oprogramowanie, precyzyjny sesnor optyczny i wytrzymałe przełączniki, to tylko niektóre z jej zalet.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK