Product catalouge

FURY THUNDERSTREAK 3.0 - GAMING COMBO SET 4 IN 1

Created: Oct 28, 2020

Fury Thunderstreak 3.0 to zestaw, który zachwyca funkcjonalnością i zapewnia rozgrywkę pełną niezapomnianych wrażeń. Wysokiej jakości komponenty doskonale uzupełnią każde stanowisko początkującego, jak i zaawansowanego gracza. Połączenie klawiatury, myszy, słuchawek oraz podkładki tworzy kompletny zestaw gamingowy, który sprawdzi się nawet podczas najcięższych batalii.

PROGRAMOWALNA MYSZ W ZESTAWIE

Gryzoń znajdujący się w zestawie umożliwia dopasowanie wielu działań do własnych potrzeb. Unikalne oprogramowanie daje możliwość e
dycji makr i przypisanie licznych funkcji do każdego z pięciu programowalnych przycisków. Dzięki temu zawsze będziesz gotów na zastosowanie zabójczego combo!

JAKOŚĆ IDĄCA W PARZE Z ILOŚCIĄ

Klawiatura membranowa o niskim profilu, słuchawki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk stereo, gryzoń z unikalnym oprogramowaniem i precyzyjnym sensorem czy kompaktowa podkładka? Od teraz nie musisz wybierać! Z zestawem Fury Thunderstreak 3.0 możesz mieć to wszystko, zapewniając przy tym swojemu stanowisku niepowtarzalny wygląd!

Poznaj każdy element Thunderstreak 3.0:
- klawiatura z podświetleniem i funkcją anti-ghosting dla 19 klawiszy,
- miękkie słuchawki stereo z czułym mikrofonem,
- mysz optyczna o rozdzielczości do 4000 DPI z oprogramowaniem,
- podkładka pokryta warstwą tekstylną z unikalną grafiką.

Wykorzystaj potencjał Fury Thunderstreak 3.0 i stań się niepokonany na wirtualnym polu bitwy!

Dowiedz się więcej: FURY THUNDERSTREAK 3.0

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE U SWOJEGO OPIEKUNA HANDLOWEGO LUB W NASZYM SYSTEMIE INTERNETOWYM e-Trade

Kliknij TU, aby się zalogować

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK