Katalog produktów

Nowa marka gamingowa Fury debiutuje na rynku

Data dodania: 7 maj 2017

Producenci sprzętu często zapominają o zwykłych gracz, którzy niekoniecznie mają ochotę przeznaczyć ostatnie zaskórniaki na drogi sprzęt. Zupełnie inną filozofię przyjęła debiutująca na rynku marka Fury. 

Zamiast spoglądać wyłącznie w stronę profesjonalistów, Fury woli skupić się na urządzeniach przeznaczonych dla graczy, którzy szukają solidnych peryferii gamingowych w atrakcyjnej cenie. Producent przekonuje przy tym, iż w pełni zdaje sobie sprawę z faktu, że gracze są różni i mają odmienne potrzeby. [more] Dlatego nowa marka od razu wystartowała z szeroką ofertą sprzętów: klawiatur, myszek, słuchawek i podkładek. 

Wspomniana oferta ma cieszyć się sporą różnorodnością: od podstawowych peryferii, nie potrzebujących dodatkowego oprogramowania, bo urządzenia dla bardziej wybrednych graczy, oferujących znacznie więcej funkcji. Wszystkie te sprzęty ma cechować solidność, dopracowana ergonomia i wysoka jakość użytych materiałów. 

Design i idea stojąca za marką związane są z wirtualnym polem walki, stąd nazewnictwo produktów, które ma kojarzyć się z pojęciami związanymi z bitwami i rywalizacją: Warrior, Nighthawk czy Challenger. Do tego dochodzi także przejrzyste wzornictwo i gamingowy wygląd urządzeń.

Więcej informacji na temat marki i jej produktów można znaleźć na stronie http://fury-zone.com/.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

OK