Product catalouge

Podstawka Oxid 550: laptop się nie przegrzeje

Created: Mar 22, 2019

Wcale nie trzeba odpalać wymagającej gry, by laptop zaczął się nagrzewać i wydawać głośne, nieprzyjemne dźwięki. Oxid 550 ma rozwiązać problem słabego chłodzenia w przenośnych komputerach. Urządzenie Genesis wyposażone jest w pięć wentylatorów, określanych przez producenta jako wydajne i ciche. Co ważne, przedni panel podstawki został wykonany z aluminium, co powinno zwiększyć efektywność rozprowadzania ciepła.

Twój komfort jest ważny

Choć laptopy są łatwe w transporcie, często ciężko ustawić je w wygodnej dla użytkownika pozycji. Dlatego Oxid 550 umożliwia zmianę kąta nachylenia podstawki na jeden z pięciu dostępnych poziomów. Na tym nie koniec, jeśli chodzi o elementy mające podnieść komfort użytkowania: urządzenie posiada m.in. zdejmowany uchwyt na telefon, zapobiegający zgubieniu się smartfona.

Nie rezygnuj z mobilności

Oxid 550 zasilany jest przez wbudowany port USB 2.0. – dzięki temu użytkownik nie musi siadać z laptopem przy najbliższym gniazdku, ograniczając w ten sposób swoją mobilność. Miłym dodatkiem jest zastosowanie w wentylatorach czerwonego podświetlenia LED – ukłon w stronę graczy i miłośników wszelkich efektów świetlnych.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK