Product catalouge

uGo zaprezentowało swoją hulajnogę elektryczną

Created: Mar 14, 2019

Hulajnoga uGo H5500 wyposażono w stosunkowo mocny silnik elektryczny, (250 W), który może rozpędzić ją do prędkości 25 km/h. Wbudowana bateria, renomowanej firmy LG o pojemności 4400 mAh powinna wystarczyć na przejechanie około 15 km, czyli teoretycznie stanowić alternatywę dojazdu do i z pracy. Prędkość pojazdu jest w regulowana na trzech poziomach z poziomu kierownicy (manetki). Dodatkowo wyświetlacz LED pozwala na kontrolę zarówno prędkości jak i dystansu oraz stanu baterii.

Konstrukcję H5500 wykonano z metalu, a powierzchnię, na której stoi prowadzący wykończono materiałem antypoślizgowym. Hamowanie odbywa się zarówno za pomocą manetki, jak i z użyciem bardziej tradycyjnego, nożnego hamulca na tylnym kole. Dzięki kołom o średnicy 5,5” o całkowicie gumowym przekroju ryzyko ich przebicia jest zerowe. Pozwala to, zatem, na jazdę po bardziej nierównych powierzchniach, jakich w miastach nie brakuje. Amatorom nocnej jazdy z pewnością przyda się LED-owe przednie oświetlenie, w które producent wyposażył hulajnogę.

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use. Read more

OK