Katalog produktów

Wkrótce poznamy skład nowej drużyny Genesis w CS:GO

Data dodania: 19 maj 2017

Wielkimi krokami zbliża się finał Akademii Genesis – akcji mającej na celu wyłonienie utalentowanych graczy w Counter-Strike: Global Offensive. Czy powstały w ten sposób Team Genesis zawojuje polską i światową scenę CS:GO?  


Pierwsze informacje o tym, że Genesis szuka zawodników do nowej drużyny w CS:GO, pojawiły się w połowie lutego. Warto przy tym wspomnieć, iż od samego początku opiekę nad kompletowaniem ekipy sprawował Patryk „Rogalik” Rogala, który jednocześnie ma w przyszłości sprawować funkcję managera zespołu. [more] 


Rekrutacja do Team Genesis cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony graczy, na co najlepszym dowodem jest liczba zgłoszeń: tych spłynęło około 3,5 tys. Spośród wszystkich chętnych wyłoniono około 100 najlepiej rokujących zawodników, którzy następnie przez dwa miesiące byli poddawani testom na wirtualnym polu bitwy. W ten sposób organizatorom udało się wyłonić finałową dziesiątkę. 


To jednak jeszcze nie koniec emocji. W ostatnich dniach maja, w godzinach wieczornych, zostanie rozegrany mecz pomiędzy finalistami w formacie 5 vs 5. Ci z nich, którzy w trakcie decydującego spotkania spiszą się najlepiej, zasilą ekipę Team Genesis. 


Dokładny dzień i godzina rozegrania finałowego meczu zostanie wkrótce podana  zarówno na stronie facebookowej Genesis, jak i Rogalika.